1. якщо 7/9 вартості 1 кг цукерок дорівнює 42, то 1 кг коштує.....

0 голосов
58 просмотров

1. якщо 7/9 вартості 1 кг цукерок дорівнює 42, то 1 кг коштує.....


Математика (21 баллов) | 58 просмотров
Дан 1 ответ
0 голосов

42:7=6 .
6*2=12
42+12=54

(335 баллов)
0

Спасибо.!

0

не має за що)