1кг апельсинів дорожчий за 1кг яблук ** 23 грн.Скільки коштує 1 кг яблук,якщо всього...

+80 голосов
3.0m просмотров

1кг апельсинів дорожчий за 1кг яблук на 23 грн.Скільки коштує 1 кг яблук,якщо всього заплатили 63 грн?


Математика | 3.0m просмотров
Дан 1 ответ
+41 голосов

Ответ:

20

Пошаговое объяснение:

63-23=40

40:2=20-яблоки

20+23=43-апельсины

20+43=63-общяя цена