Мама купила 4 кг яблук розрах за покупку вона отримала 40копійок з дачі ,якщо мама купила...

+779 голосов
199k просмотров

Мама купила 4 кг яблук розрах за покупку вона отримала 40копійок з дачі ,якщо мама купила 6 кг ябл то їй би прийшлось доплатити 40 коп скільки коштує 1 кг яблук


Математика (17 баллов) | 199k просмотров
+129

80 копiйок

Дан 1 ответ
+147 голосов

Відповідь:

1 кг. яблук коштує 40 коп.

Покрокове пояснення:

Різниця між двома покупками складає:

6 - 4 = 2 кг.

40 + 40 = 80 коп.

Отже 1 кг. яблук коштує:

80 / 2 = 40 коп.

Перевірка.

4 × 40 = 160 ( здача з 2 грн. складає 200 - 160 = 40 коп. ).

6 × 40 = 240 ( треба добавити до 2 грн. 240 - 200 = 40 коп. ).