Відповідь:
1 кг. яблук коштує 40 коп.
Покрокове пояснення:
Різниця між двома покупками складає:
6 - 4 = 2 кг.
40 + 40 = 80 коп.
Отже 1 кг. яблук коштує:
80 / 2 = 40 коп.
Перевірка.
4 × 40 = 160 ( здача з 2 грн. складає 200 - 160 = 40 коп. ).
6 × 40 = 240 ( треба добавити до 2 грн. 240 - 200 = 40 коп. ).