Учень купив 10 зошитів та записник. За всю покупку він заплатив 126грн. Скільки коштує...

0 голосов
185 просмотров

Учень купив 10 зошитів та записник. За всю покупку він заплатив 126грн. Скільки коштує один зошит та записник якщо відомо що записник дорожчий за зошит у 8 разів​


Математика (12 баллов) | 185 просмотров
Дан 1 ответ
0 голосов

Ответ:

8x+10x=126

18x=126

x=126÷18

x=7 стоимость тетр.

7*10=70

7*8=56

70+56=126

Отв:70 тетр.

56 блокнот

Пошаговое объяснение:

(337 баллов)