600 г цукерок і 1,5 кг печива коштує 10 грн 29 к.Скільки коштує 1 кг печива,якщо він дешевший від 1 кг цукерок на 1 грн 40 к.
Ответ:
4 грн 50 к
Пошаговое объяснение:
10 грн 29 к = 10,29 грн
1 грн 40 к = 1,4 грн
600 г = 0,6 кг
x - стоимость 1 кг печенья, грн.
0,6(x+1,4)+1,5x=10,29
0,6x+0,84+1,5x=10,29
2,1x=10,29-0,84
x=945/210=9/2=4,5 грн = 4 грн 50 к