Ціна виробу спочатку зросла на 10% а потім знизилась на 20%. Як і на скільки % змінилась ціна внаслідок цих двох переоцінок?
Наприклад ціна 100 грн 100:100=1грн-1% 1*10=10грн 100+10=110грн 110:100=1 грн 10 коп-1% 1.1*20=22грн 22:1=22%