1) Купили 8 лимонів ,по 3 грн кожний, і винограду на 16 грн .Скільки грошей заплатили за всю покупку? ВТОРОЙ ВІД ЗАДАЧИ КАК УМОВУ ПИСАТЬ І РЕШАТЬ?
2)Купили 8 лимонів ,по 3 грн кожний ,і винограду на 16 грн .На скільки більше заплатили за лимони ,ніж за виноград?ТОЖЕ КАК УМОВУ І РЕШЕНИЕ????