Купили 10 кг моркви і виготовили з неї 2л соку.Яка цина 1 л соку,якщо 1 кг моркви коштував 8 грн
10:2=5(кг)-треба моркови на 1 литр соку 8×5=40(грн)-коштував 1 литр соку