До джерела струму з ЕРС 5 В і внутрішнім опором 0,5 Ом підключили лампу з опором 12 Ом. Знайдіть напругу на лампі. Дано, CI, Розв'зок
Дано Е= 5В R=12 Ом r=0,5 Ом U-? Решение Закон Ома I=Е/(R+r) I=5/12,5=0,4 A Напряжение на лампе U=IR U=0,4×12= 4,8B Ответ 4,8 В