Мама купила ** 28 грн яблук, по 4 грн за кілограм.Віддала 3 кг яблук. Скільки кг яблук...

0 голосов
75 просмотров

Мама купила на 28 грн яблук, по 4 грн за кілограм.Віддала 3 кг яблук. Скільки кг яблук залишилося?


Математика (14 баллов) | 75 просмотров
Дан 1 ответ
0 голосов

1) 28:4=7(кг.)
2) 7-3=4(кг.)
Ответ:4 кг.

(150 баллов)