Бабуся купила 2 кг помідорів по 7 грн. за кілограм, і 3 кг перцю по 5 грн. за кілограм. Скільки всього грн. коштувала покупка
2*7=14(грн)- коштують помідори 3*5 =15(грн)- коштує перець 14+15=29(грн)- коштувала покупка