Бабуся купила 2 кг помідорів по 7 грн. за кілограм, і 3 кг перцю по 5 грн. за кілограм....

0 голосов
75 просмотров

Бабуся купила 2 кг помідорів по 7 грн. за кілограм, і 3 кг перцю по 5 грн. за кілограм. Скільки всього грн. коштувала покупка


Математика (295 баллов) | 75 просмотров
Дан 1 ответ
0 голосов

2*7=14(грн)- коштують помідори
3*5 =15(грн)- коштує перець
14+15=29(грн)- коштувала покупка

(6.7k баллов)