За 6 кг. цукерок заплатили ** 135грн. більше ніж за 3кг. печива. Скільки заплатили за...

0 голосов
37 просмотров

За 6 кг. цукерок заплатили на 135грн. більше ніж за 3кг. печива. Скільки заплатили за цукерки та скільки за печиво, якщо вони мають однакову ціну? Яка вартість усієї покупки?


Математика | 37 просмотров
Дан 1 ответ
0 голосов
Правильный ответ

6-3=3(кг)-стоят 135 грн;
135÷3=45(грн)-стоит 1 кг печенья(конфет);
6+3=9(кг)-всего купили конфет и печенья;
9×45=405(грн)-стоимость всей покупки

(24.3k баллов)