За однаковою ціною купили 2 зошити у клітинку і 3 - у лінійку, заплативши за всі зошити 8...

0 голосов
95 просмотров

За однаковою ціною купили 2 зошити у клітинку і 3 - у лінійку, заплативши за всі зошити 8 грн. Скільки гривень заплатили окремо за зошити у клітинку? У лінійку?


Математика (103 баллов) | 95 просмотров
Дан 1 ответ
0 голосов

8:5=1.6 грн за 1 зошит тоді
за зошити в кліт 1,6 х 2 =3.2
зош в лінійку 1.6 х 3 =4.8

(34 баллов)
0

дуже дякую,ми вже всі пересварились через цю задачу.

0

всі це хто ? дотого ж ця задача легенька для 11 класника

0

я з чоловіком,ми взагалі спочатку думали це рішення,а потім почали умнічати,і вийшло - 2 зошити по 1грн, і 3 зошити по2 грн,тільки не знали як це довести до логічного кінця.

0

зрозуміло