Автобус, рухаючись зі швидкістю 54 км за год, доїхав від одного населеного пункту до...

0 голосов
364 просмотров

Автобус, рухаючись зі швидкістю 54 км за год, доїхав від одного населеного пункту до іншого за 10 хв.З якою швидк.повинен рухатись пішохід, щоб подолати ту саму відстань за 2 год


Физика (54 баллов) | 364 просмотров
Дан 1 ответ
0 голосов

Дано:
V1=54 км/год=15 м/с              S=V*t
t1=10 хв=600 с                       S1=V1*t1=15*600=9000 м
t2=2 год=7200 с                      S1=S2 (за умовою задачі)
____________________            V2=S2:t2=9000:7200=1,25 м/с
V2-?

(833 баллов)