Для учнів класу купили зошити,ручки та олівці. Вартість зошитів становила 5/12 вартості...

0 голосов
586 просмотров

Для учнів класу купили зошити,ручки та олівці. Вартість зошитів становила 5/12 вартості всієї покупки, вартість ручок - 3/8, а вартість олівців - решту 70 грн. Знайдіть вартість усієї покупки.


Математика (18 баллов) | 586 просмотров
Дан 1 ответ
0 голосов

Карандаши из всей покупки составляли:

1 - 5/12 - 3/8 = 7/12 - 3/8 = 14/24 - 12/24 = 2/24 = 1/12

Цена всей покупки:  70 : 1/12 = 70*12 = 840 грн